Stojaki do segregacji 

Wyświetlone 1 - 26 z 26 przedmiotów
Stojaki do segregacji

Jaki stojak na worki do segregacji?

Jaki stojak na worki do segregacji wybrać? Na rynku dostępne jest wiele rodzajów i modeli. Podstawowym parametrem, który musimy uwzględnić jest to, czy stojak będzie stał na dworze - czy w domu. Jeśli na dworze, stojak musi być z materiału, który nie rdzewieje. Może być to aluminium, może być to plastik, albo stal nierdzewna. Kolejnym parametrem jest wielkość worka. Najbardziej popularne stojaki na worki do segregacji są na worki 120 litrowe. Warto również zwrócić uwagę na kolory pokryw. Kolorowe pokrywy w kolorach surowców znacznie ułatwiają segregację.

 

Stojaki na worki 1, 2 lub 3 częściowe

W naszej ofercie posiadamy różne stojaki na worki do segregacji. Od pojedynczych do potrójnych. Jeśli zależy Ci na segregowaniu kilku rodzajów odpadów wybierz stojaku 2 lub 3 częściowe. Jeśli gmina wymaga bardzo restrykcyjnej segregacji - warto pomyśleć o zakupie 2 stojaków. Jeśli potrzebny nam tylko jeden stojak na odpady mieszane doskonałym wyborem jest Artex Move Up - jest to stojak z kółkami i otwieraną klapą.

 

Czym różnią się stojaki na worki do segregacji?

Stojaki różnią się kilkoma właściwościami. Jednym z nich jest mechanizm otwierania pokrywy. Są takie, które trzeba ręcznie uchylać, są takie na przycisk, po naciśnięciu którego pokrywa otwiera się sama, takie jak na przykład stojaki Artex Billy Matick. Kolejną różnicą jest materiał stelażu. Niektóre stojaki wykonane są z aluminium, niektóre z plastiku, a niektóre ze stali nierdzewnej. Atutem, na który warto zwrócić uwagę jest kratka trzymająca worki od dołu. Kiedy w worku jest już dużo śmieci, albo worek jest ciężki - kratka od dołu podtrzymuje go, aby nie miał kontaktu z podłożem i nie urwał się. Stojakiem z kratką, który możemy polecić jest Artex Grid Matick.

Chcesz zamówić? Masz pytania?
Zadzwoń do nas!
...lub zostaw swój telefon, oddzwonimy w 15 minut!
Godziny pracy: pn-pt 11-17