Wózki 6 kołowe 

Wyświetlone 1 - 12 z 12 przedmiotów
Wózki 6 kołowe

Po co wózek na zakupy ma aż 6 kół?

Wózki na zakupy dzielą się na różne rodzaje, głównie ze względu na zastosowane koła. Wózki na zakupy z 6 kołami zostały stworzone po to, aby jeszcze bardziej ułatwić życie. Czy zastanawiałeś się kiedyś jak używać wózka na zakupy, jeśli wokół Ciebie jest dużo schodów? Rozwiązanie jest proste. System 6 kół został stworzony po to, aby wchodzenie po schodach z wózkiem na zakupy stało się możliwe i było jeszcze bardziej wygodne.

 

Dlaczego wózek na zakupy z 6 kołami lepiej wchodzi po schodach?

Wystarczy spojrzeć na budowę systemu 6 kół, żeby zrozumieć na czym polega jego innowacyjność. W standardowym wózku na zakupy mamy 2 koła, jedno po jednej, drugie po drugiej jego stronie. W wózku 6 kołowym zamiast pojedynczego koła, po każdej ze stron mamy zestaw składający się z 3 kół umieszczonych na jednym obrotowym stelażu. Koła mogą kręcić się każde z osobna, ale również cały zestaw 3 kół może się obracać na stelażu. Dzięki temu, gdy wózek jedzie po płaskim terenie kręcą się pojedyncze kółka. Gdy wchodzimy po schodach - z każdym kolejnym schodkiem obraca się cały stelaż z 3 kółkami, wspinając się po schodach razem z nami.

 

Jaki 6 kołowy wózek na zakupy wybrać?

W naszej ofercie posiadamy wiele wózków na zakupy z 6 kołami, każdy może znaleźć coś dla siebie. Jeśli już zdecydowałeś się, że potrzebny Ci wózek z systemem 6 kół, warto zwrócić uwagę na inne rzeczy. Na przykład - czy potrzebna Ci torba termiczna? Czy chcesz dodatkowe uchwyty na plastikowe siatki? Jeśli tak, doskonałym wyborem jest Wózek na zakupy Aurora Paris. Jeśli nie zależy Ci na bajerach, ale chcesz mieć prosty i sprawdzony wózek - wybierz Aurora Verona. Z kolei, gdy najbardziej zależy Ci na stylu - naszym wyborem byłby wózek na zakupy Gimi Tris.

Chcesz zamówić? Masz pytania?
Zadzwoń do nas!
...lub zostaw swój telefon, oddzwonimy w 15 minut!
Godziny pracy: pn-pt 11-17