Wózki 6 kołowe 

Wyświetlone 1 - 5 z 5 przedmiotów
Wózki 6 kołowe

Po co wózek na zakupy ma aż 6 kół?

Wózki na zakupy dzielą się na różne rodzaje, głównie ze względu na zastosowane koła. Wózki na zakupy z 6 kołami zostały stworzone po to, aby jeszcze bardziej ułatwić życie. Czy zastanawiałeś się kiedyś jak używać wózka na zakupy, jeśli wokół Ciebie jest dużo schodów? Rozwiązanie jest proste. System 6 kół został stworzony po to, aby wchodzenie po schodach z wózkiem na zakupy stało się możliwe i było jeszcze bardziej wygodne.

 

Dlaczego wózek na zakupy z 6 kołami lepiej wchodzi po schodach?

Wystarczy spojrzeć na budowę systemu 6 kół, żeby zrozumieć na czym polega jego innowacyjność. W standardowym wózku na zakupy mamy 2 koła, jedno po jednej, drugie po drugiej jego stronie. W wózku 6 kołowym zamiast pojedynczego koła, po każdej ze stron mamy zestaw składający się z 3 kół umieszczonych na jednym obrotowym stelażu. Koła mogą kręcić się każde z osobna, ale również cały zestaw 3 kół może się obracać na stelażu. Dzięki temu, gdy wózek jedzie po płaskim terenie kręcą się pojedyncze kółka. Gdy wchodzimy po schodach - z każdym kolejnym schodkiem obraca się cały stelaż z 3 kółkami, wspinając się po schodach razem z nami.

 

Jaki 6 kołowy wózek na zakupy wybrać?

W naszej ofercie posiadamy wiele wózków na zakupy z 6 kołami, każdy może znaleźć coś dla siebie. Jeśli już zdecydowałeś się, że potrzebny Ci wózek z systemem 6 kół, warto zwrócić uwagę na inne rzeczy. Na przykład - czy potrzebna Ci torba termiczna? Czy chcesz dodatkowe uchwyty na plastikowe siatki? Jeśli tak, doskonałym wyborem jest Wózek na zakupy Gimi Tris. Z kolei, gdy najbardziej zależy Ci na stylu - naszym wyborem byłby wózek na zakupy Colombo Dakar 3 .

Chcesz zamówić? Masz pytania?
Zadzwoń do nas!
...lub zostaw swój telefon, oddzwonimy w 15 minut!
Godziny pracy: pn-pt 11-17