Informacje

Nowe produkty

Categories

Ostatnie artykuły

Blog Search

Wózki 4 kołowe 

Wyświetlone 1 - 1 z 1 przedmotu
Wózki 4 kołowe

Dlaczego wózek na zakupy ma 4 koła?

Wózek na zakupy to produkt, który występuje w najróżniejszych wariantach zarówno pod względem technicznym, jak i stylistycznym. Są wózki 2 kołowe, 6 kołowe oraz 4 kołowe. Po co jednak wózek na zakupy ma mieć aż 4 koła? Czy nie wystarczą 2? To zależy. Niektórym wystarczają klasyczne wózki 2 kołowe. Niektórzy potrzebują więcej. Wózek z 4 kołami różni się tym, że po ‘rozstawieniu’ dwóch dodatkowych kół stoi stabilnie i możemy po popychać. Klasyczny wózek na zakupy po postawieniu blokuje się na nóżce, żeby się nie przewrócił. Dzięki systemowi 4 kół możemy podnieść nóżkę i postawić wózek na samych kołach ułatwiając przesuwanie go.

 

Jak 4 kołowy wózek na zakupy pomoże mi w zakupach?

To bardzo proste. Dzięki temu, że mamy możliwość postawienia wózka na samych kołach podnosząc nóżkę, możemy go swobodnie przesuwać. A jeśli możemy go swobodnie przesuwać - to znaczy, że możemy go używać jak tradycyjnego wózka sklepowego. Czyż to nie cudowne? Idziemy do sklepu z naszym własnym wózkiem, wkładamy do niego produkty i przy kasie wyjmujemy je do skanowania. Rozłożony wózek stoi sam i reaguje już na lekkie popchnięcie (w zależności od aktualnego obciążenia). Możemy zapomnieć o używaniu dwóch wózków podczas zakupów, lub dobieraniu dodatkowych koszyków.

 

Jaki wózek na zakupy na  4 kołach wybrać?

4 Kołowych modeli jest wiele Różnią się specyfikacją, wyglądem, i oczywiście ceną. Podczas wyboru wózka na zakupy warto zwrócić uwagę na to, co najbardziej jest nam niezbędne. Dla niektórych jest to torba termiczna - w takim przypadku polecamy Wózek na zakupy Colombo Trol. Jeśli bardziej zależy nam na szyku i elegancji, a wybór wzorów jest dla nas atutem - wtedy zdecydowanie Gimi Twin.

Chcesz zamówić? Masz pytania?
Zadzwoń do nas!
...lub zostaw swój telefon, oddzwonimy w 15 minut!
Godziny pracy: pn-pt 11-17