Wózki z dużymi kołami 

 • 199 zł Dostępny
 • 149 zł Dostępny

  Wózek na Zakupy Ryga w kolorze czarnym Wygodny wózek na zakupy: lekki, pojemny (45L), z dużymi kołami (21cm) i kieszeniami. Idealny do codziennych zakupów! Kup teraz i ciesz się komfortem zakupów!

  Dostępny
  149 zł
 • 149 zł Dostępny

  Wózek na Zakupy Ryga w kolorze granatowym Wygodny wózek na zakupy: lekki, pojemny (45L), z dużymi kołami (21cm) i kieszeniami. Idealny do codziennych zakupów! Kup teraz i ciesz się komfortem zakupów!

  Dostępny
  149 zł
 • 149 zł Niedostępny

  Wózek na Zakupy Ryga w kolorze Bordowym Wygodny wózek na zakupy: lekki, pojemny (45L), z dużymi kołami (21cm) i kieszeniami. Idealny do codziennych zakupów! Kup teraz i ciesz się komfortem zakupów!

  Niedostępny
  149 zł
 • 149 zł Dostępny

  Wózek na Zakupy - Oferta Wózek na Zakupy Wygodny wózek na zakupy: lekki, pojemny (45L), z dużymi kołami (21cm) i kieszeniami. Idealny do codziennych zakupów! Kup teraz i ciesz się komfortem zakupów!

  Dostępny
  149 zł
Wyświetlone 1 - 5 z 5 przedmiotów
Wózki z dużymi kołami

Dlaczego wózek na zakupy z dużymi kołami?

Wózków na zakupy jest mnóstwo. Od najtańszych, nietrwałych chińskich wózków, do drogich skandynawskich ‘Mercedesów’. Wózki dzielą się również ze względu na swoją budowę. Największą różnicą, jaką możemy zaobserwować między klasycznymi wózkami na zakupy są ich koła. Są wózki 2 kołowe, 4 kołowe, a nawet 6 kołowe. Są też wózki na zakupy z dużymi kołami. W czym są one lepsze od wózków z 2, 4 lub 6 małymi kołami? Duże koła lepiej zbierają nierówności. Stosując duże koła zwiększamy komfort prowadzenia wózka.

 

Jak duże koła wpływają na komfort wózka na zakupy?

Wyobraź sobie, że masz przed sobą do pokonania stary, popękany chodnik pełen szpar, dziur i przesuniętych płytek chodnikowych. Tradycyjny wózek na zakupy jadąc po takim chodniku ma bardzo łatwo wpaść w dziurę, zaklinować kółeczko w szczelinie czy wstrząsnąć produktami, które mamy zapakowane w środku. Rozwiązaniem tego problemu są właśnie wózki na zakupy z dużymi kołami. Dzięki temu, że koło jest duże, ma większą średnicę i jest szersze - jedzie po wybojach tak, jakby ich nie było. Większe koło oznacza mniejsza szansę, że koło wpadnie w dziurę, ponieważ jest po prostu większe. Duże koła pomagają również podczas wędrówek po nieutwardzonym terenie, takim jak żwir, piach lub trawnik.

 

Jaki wózek na zakupy z dużymi kołami wybrać?

Aby wybrać odpowiedni wózek na zakupy dla siebie, trzeba zwrócić uwagę czego najbardziej potrzebujemy. Jeśli zależy nam na tym, aby mrożone zakupy zawsze przyszły świeże do domu, warto zdecydować się na wózek z torbą termiczną, np Aurora Vienna. Jeśli bardziej zależy nam na elegancji, warto wybrać Kool od GIMI. Są też wózki klasy premium, którym nie brakuje niczego - mają nawet rozkładane krzesełka! Doskonałym przykładem takiego wózka jest Aurora Piknik Rybak - idealny towarzysz na wyprawy wędkarskie!

Chcesz zamówić? Masz pytania?
Zadzwoń do nas!
...lub zostaw swój telefon, oddzwonimy w 15 minut!
Godziny pracy: pn-pt 11-17