Informacje

Nowe produkty

Categories

Ostatnie artykuły

Blog Search

Wózki z dużymi kołami 

Wyświetlone 1 - 5 z 5 przedmiotów
Wózki z dużymi kołami

Dlaczego wózek na zakupy z dużymi kołami?

Wózków na zakupy jest mnóstwo. Od najtańszych, nietrwałych chińskich wózków, do drogich skandynawskich ‘Mercedesów’. Wózki dzielą się również ze względu na swoją budowę. Największą różnicą, jaką możemy zaobserwować między klasycznymi wózkami na zakupy są ich koła. Są wózki 2 kołowe, 4 kołowe, a nawet 6 kołowe. Są też wózki na zakupy z dużymi kołami. W czym są one lepsze od wózków z 2, 4 lub 6 małymi kołami? Duże koła lepiej zbierają nierówności. Stosując duże koła zwiększamy komfort prowadzenia wózka.

 

Jak duże koła wpływają na komfort wózka na zakupy?

Wyobraź sobie, że masz przed sobą do pokonania stary, popękany chodnik pełen szpar, dziur i przesuniętych płytek chodnikowych. Tradycyjny wózek na zakupy jadąc po takim chodniku ma bardzo łatwo wpaść w dziurę, zaklinować kółeczko w szczelinie czy wstrząsnąć produktami, które mamy zapakowane w środku. Rozwiązaniem tego problemu są właśnie wózki na zakupy z dużymi kołami. Dzięki temu, że koło jest duże, ma większą średnicę i jest szersze - jedzie po wybojach tak, jakby ich nie było. Większe koło oznacza mniejsza szansę, że koło wpadnie w dziurę, ponieważ jest po prostu większe. Duże koła pomagają również podczas wędrówek po nieutwardzonym terenie, takim jak żwir, piach lub trawnik.

 

Jaki wózek na zakupy z dużymi kołami wybrać?

Aby wybrać odpowiedni wózek na zakupy dla siebie, trzeba zwrócić uwagę czego najbardziej potrzebujemy. Jeśli zależy nam na tym, aby mrożone zakupy zawsze przyszły świeże do domu, warto zdecydować się na wózek z torbą termiczną, np Garmol Thermo. Jeśli bardziej zależy nam na elegancji, warto wybrać Colombo Dakar.

Chcesz zamówić? Masz pytania?
Zadzwoń do nas!
...lub zostaw swój telefon, oddzwonimy w 15 minut!
Godziny pracy: pn-pt 11-17