Informacje

Nowe produkty

Categories

Ostatnie artykuły

Blog Search

Pozostałe wózki na zakupy 

Wyświetlone 1 - 32 z 32 przedmiotów
Pozostałe wózki na zakupy

Jak dzielą się wózki na zakupy?

Wózek na zakupy to produkt, który potrafi być bardzo różnorodny. Wyróżniamy wiele rodzajów wózków. My w Sprytnej Owcy lubimy dzielić je ze względu na rodzaj zastosowanych kół. Mamy wózki na zakupy 6 kołowe - takie, które doskonale sprawują się w przypadku wchodzenia po schodach. Wózki 4 kołowe - idealne do robienia zakupów w markecie, ponieważ możemy używać ich dokładnie tak samo jak wózka sklepowego, ciągać i pchać go po sklepie. Są wózki z dużymi kołami - dla tych bardziej wymagających, dla których wyboje i ciężkie podłoże to codzienność. Są też pozostałe wózki, klasyczne, ze standardowej wielkości kołami, idealnie nadające się do miasta i na zwykłe podróże do sklepu.

 

Na co zwrócić uwagę przy wyborze wózka na zakupy?

Wózki na zakupy w tej kategorii są dość różnorodne. Począwszy od najmniejszych, lekkich i najbardziej przystępnych cenowo, takich jak na przykład Gimi Argo, do tych większych, bardziej pojemnych, pełnych różnego rodzaju dodatków. Podstawowym kryterium wyboru wózka jest jego torba. Czy potrzebna nam duża torba? Czy może być mała? Jaki rodzaj zapięcia chcemy mieć? Czy potrzebna nam dodatkowa kieszeń na mrożonki?

Jaki wózek na zakupy wybrać?

Wybór wózka na zakupy nie jest takim prostym zadaniem, patrząc na to ile różnych czynników możemy uwzględnić. Jeśli zależy nam na tym, aby nasze zakupy dojechały całe i zdrowe o każdej porze roku, również te mrożone - warto zaopatrzyć się w coś z kieszenią termiczną, np Garmol Thermo. Warto też zwrócić uwagę na rodzaj zapięcia. Mamy klasycznie wózki ściągane na troczek, takie jak Wózek na zakupy Ryga , ale nawet innowacyjne, rolowane wózki - Gimi Sprinter. Jeśli wózek na zakupy jest dla nas za duży. Możemy skusić się na prostą torbę na kółkach np Torba Brava Gimi lub dodatek do zwykłego wózka na zakupy w postaci torby termicznej na ramie Aurora torba freezer.

Chcesz zamówić? Masz pytania?
Zadzwoń do nas!
...lub zostaw swój telefon, oddzwonimy w 15 minut!
Godziny pracy: pn-pt 11-17