Akcesoria 

 • 169 zł Niedostępny

  Rozszerz możliwości swojej maszynki Marcato Atlas 150 dzięki końcówce Capellini Marcato! Precyzyjne cięcie makaronu na nitki  1 mm. Łatwa w montażu i czyszczeniu, idealna do twojej maszynki do makaronu Atlas 150 do domowego makaronu.

  Niedostępny
  169 zł
 • 169 zł Dostępny

  Przekształć swoją maszynkę Atlas 150 w fabrykę makaronu z końcówką Lasagnette Marcato! Twórz idealne, 10mm paski makaronu z łatwością. Wytrzymała, łatwa w montażu i czyszczeniu, idealna dla każdego miłośnika włoskiej kuchni.

  Dostępny
  169 zł
 • 169 zł Niedostępny

  Nowa wymienna końcówka Mafaldine do maszynki Marcato Atlas 150! Twórz domowe karbowany makaron w unikatowym kształcie 8mm. Idealne dopasowanie, łatwość montażu i czyszczenia. Odkryj nowy wymiar makaronowych dań w karbowanym wydaniu!

  Niedostępny
  169 zł
 • 169 zł Niedostępny

  Rozbuduj swój zestaw Marcato. Dzięki końcówce Pappardelle do atlas 150 będziesz mógł zrobić makaron o szerokości aż 50mm. Precyzyjne cięcie twojego makaronu na paski 50 mm. Łatwa w montażu i czyszczeniu, idealna do domowego makaronu. Wypróbuj sam w swojej kuchni. 

  Niedostępny
  169 zł
 • 179 zł Dostępny

  Suszarka do makaronu włoskiej firmy Marcato. Pozwala na suszenie aż 2kg makaronu jednocześnie.

  Dostępny
  179 zł
 • 169 zł Dostępny

  Odkryj końcówkę do makaronu Bigoli dla Marcato Atlas 150 - klucz do domowego, grubego makaronu idealnego do bogatych sosów. Łatwa w montażu i użytkowaniu, zapewnia autentyczny smak Włoch w Twojej kuchni. Wytrzymała i łatwa w czyszczeniu, to must-have dla miłośników makaronu.

  Dostępny
  169 zł
 • 169 zł Niedostępny

  Odkryj smak włoskiej kuchni z końcówką Linguine do maszynki Marcato Atlas 150. Idealna do zup i past, pozwala na łatwe przygotowanie makaronu o szer. 3mm. Must-have dla każdego kulinarnego entuzjasty.

  Niedostępny
  169 zł
 • 169 zł Dostępny

  Odkryj przystawkę Reginette do maszynki Atlas 150 Marcato i ciesz się domowym makaronem karbowanym. Idealna kompatybilność, łatwość użycia i włoska jakość. Doskonała do sosów i past.

  Dostępny
  169 zł
 • 169 zł Dostępny

  Przystawka spaghetti do maszynki Atlas 150 Marcato pozwala tworzyć autentyczne włoskie spaghetti. Prosta w obsłudze, trwała i idealna do domowych przysmaków. Odkryj smak Włoch w swojej kuchni!

  Dostępny
  169 zł
 • 169 zł Niedostępny

  Nowa wymienna końcówka Spaghetti Chitarra do maszynki Marcato Atlas 150! Twórz domowe spaghetti w unikatowym kształcie kwadratowych pasków. Idealne dopasowanie, łatwość montażu i czyszczenia. Odkryj nowy wymiar makaronowych dań!

  Niedostępny
  169 zł
 • 169 zł Dostępny

  Rozszerz możliwości swojej maszynki Marcato Atlas 150 dzięki końcówce Trenette! Precyzyjne cięcie makaronu na paski 3,5 mm. Łatwa w montażu i czyszczeniu, idealna do domowego makaronu.

  Dostępny
  169 zł
 • 239 zł Dostępny

  Przekształć swoją kuchnię w włoską trattorię z przystawką Ravioli do maszynki Marcato Atlas 150. Szybko i łatwo twórz idealne ravioli z ulubionym nadzieniem. Precyzja, łatwość użytkowania i czyszczenia gwarantowane.

  Dostępny
  239 zł
 • 499 zł Niedostępny

  Silnik PastaDrive od Marcato – ulepsz swoje doznania kulinarne! Ten wygodny dodatek do maszynek Marcato Atlas, Ampia i Mulino znacznie ułatwia przygotowanie makaronu. Kompatybilny, łatwy w obsłudze silnik oferuje dwa tryby pracy, zapewniając efektywność i komfort. Pożegnaj się z męczącym kręceniem i ciesz się szybką produkcją makaronu, mając wolne ręce do...

  Niedostępny
  499 zł
 • 169 zł Dostępny
  Nowy

  Odkryj sekret doskonałych włoskich zup z końcówką Vermicelli do maszynki Atlas 150 od Marcato. Twórz ultracienkie nitki makaronu, które zachwycą każdego. Doskonała jakość, łatwość użycia i czyszczenia.

  Dostępny
  169 zł
Wyświetlone 1 - 14 z 14 przedmiotów
Akcesoria

Jak dobrze wysuszyć makaron własnej roboty?

Wiele osób zastanawia się, jak suszyć świeżo zrobiony makaron tak, aby był gotowy do wrzucenia do wrzącej wody kiedy tylko chcemy. Suszenie bez dodatkowych narzędzi jest mało efektywne i trudne. Z pomocą przychodzi jednak Marcato Tacapasta - niesamowita suszarka do makaronu firmy Marcato. Suszarka ma konstrukcję wiatrakową. Na środku jest rdzeń, który stoi stabilnie na nóżkach, a wokół niego odchodzą pręty, na których możemy suszyć makaron. Dzięki takiej konstrukcji na suszarce możemy suszyć nawet do 2 kg makaronu. Dodatkowo do suszarki dołączona jest specjalna pałeczka, która pomaga w przenoszeniu makaronu bezpośrednio z maszynki do makaronu na suszarkę.

 

Czy moja maszynka do makaronu Marcato Atlas 150 może robić więcej rodzajów makaronu?

Oczywiście! Marcato Atlas 150 to wszechstronna maszynka, która w świecie makaronu potrafi prawie wszystko. Do tej maszynki do makaronu możemy dokupić aż 12 dodatkowych końcówek, które pozwalają na wycinanie różnych rodzajów makaronu. Nie musisz wyrabiać tylko 3 podstawowych rodzajów dołączonych do Atlasa - możesz kupić taką przystawkę, jaką tylko chcesz! Chcesz zrobić Ravioli? Szukasz maszynki do pierożków? Nie musisz, wystarczy, że dokupisz do swojego Atlasa końcówkę Ravioli i będziesz mógł cieszyć się swoimi pierożkami!

Chcesz zamówić? Masz pytania?
Zadzwoń do nas!
...lub zostaw swój telefon, oddzwonimy w 15 minut!
Godziny pracy: pn-pt 11-17