Maszynki elektryczne 

 • 649 zł Dostępny

      wysokiej jakości stal nierdzewna     różne rodzaje makaronu     antypoślizgowe gumowe podstawki     stylowy chromowany design     10 stopniowa regulacja ciasta     10 letnia gwarancja     W zestawie - Silnik, Maszynka, Przystawka 3 rodzaje makaronu

  Dostępny
  649 zł
 • 1 499 zł Dostępny

      wyrabia ciasto na makaron, pizzę, chleb lub ciasteczka!     3 końcówki do krojenia różnych rodzajów makaronu     silnik dzięki któremu wszystko dzieje się samo!     10 letnia gwarancja

  Dostępny
  1 499 zł
Wyświetlone 1 - 2 z 2 przedmiotów
Maszynki elektryczne

Czym jest maszynka do makaronu?

Maszynka do makaronu o urządzenie, które zrewolucjonizowało domową produkcję makaronu. Wcześniej wszystkie składniki trzeba było ugniatać ręcznie, potem wałkować ciasto wkładając w to dużo siły. Na końcu, trzeba było pociąć makaron albo nożem, albo specjalnymi ostrzami do krojenia makaronów. Teraz czasy zmieniły się drastycznie. Wystarczy, że wrzucimy składniki do maszynki, która ugniecie i wyrobi ciasto za nas. Następnie wystarczy przepuścić ciasto przez wałkownicę, aby rozwałkować je na odpowiednią grubość. Na końcu wyprofilowane ostrza wytną nam makaron taki, jaki chcemy. Czyż to nie proste?

 

Rożnica między maszynką do makaronu elektryczną a ręczną

W naszej ofercie mamy dwa podstawowe typy maszynek. Elektryczne, oraz ręczne maszynki do makaronu. Ręczne maszynki doskonale sprawdzają się w każdej kuchni, w której okazyjnie robimy makaron. Wałkowanie oraz cięcie makaronu nie wymaga dużej siły, jednak przy bardzo częstej produkcji może być uciążliwe. Elektryczne maszynki do makaronu pozbawione są korbki. Praca rąk zastąpiona jest energią elektryczną. Dzięki temu możemy zrobić więcej makaronu, lub robić go częściej.

 

Jaką elektryczną maszynkę do makaronu wybrać?

W naszej ofercie mamy kilka maszynek elektrycznych, spośród których prym wiedzie Marcato Pasta Fresca. Jest to kompletne rozwiązanie, które pomoże nam już od samego początku produkcji. Maszynka wyrobi dla nas ciasto, rozwałkuje i potnie na części. Jest to w pełni kompletne rozwiązanie dla każdego, kto ceni sobie wygodę. Jeśli nie potrzebujesz aż tyle, wystarczy maszynka Atlasmotor. Składa się ona z maszynki Atlas 150 oraz silnika Pastadrive. Mamy dostępnych do niej aż 12 różnych końcówek do innych krojów makaronu! Dzięki maszynce do makaronu Atlas 150 możemy rozwałkować oraz pociąć ciasto.

Chcesz zamówić? Masz pytania?
Zadzwoń do nas!
...lub zostaw swój telefon, oddzwonimy w 15 minut!
Godziny pracy: pn-pt 11-17