Informacje

Nowe produkty

Categories

Ostatnie artykuły

Blog Search

Maszynki ręczne 

 • 279 zł Dostępny

  Prosto z Włoch! Maszynka do produkcji zdrowego i świeżego makaronu w domowych warunkach. Służy też do wyrabiania ciasta bezglutenowego. Maszynka do makaronu AMPIA 150 wyrabia makaron w trzech rodzajach: lasagne, fettuccine 6 mm i kluski/makaron 1,5 mm.

  Dostępny
  279 zł
 • 309 zł Dostępny

      wysokiej jakości stal nierdzewna     różne rodzaje makaronu     antypoślizgowe gumowe podstawki     stylowy chromowany design     10 stopniowa regulacja ciasta     10 letnia gwarancja

  Dostępny
  309 zł
 • 349 zł Dostępny

  Prosto z Włoch! Maszynka do produkcji zdrowego i świeżego makaronu w domowych warunkach. Służy też do wyrabiania ciasta bezglutenowego. Maszynka do makaronu ATLAS 180 wyrabia makaron w trzech rodzajach: lasagne, fettuccine 6 mm i kluski/makaron 1,5 mm.

  Dostępny
  349 zł
 • 249 zł Dostępny

  Maszynka ze stali nierdzewnej do wałkowania świeżego i zdrowego ciasta na lasagne, faworki… 10 stopniowa regulacja grubości ciasta w zakresie od 0,6 do 4,8 mm. Rolki wykonane zostały z anodowanego stopu aluminium (nie uwalniają metali ciężkich). Korpus i akcesoria wykonane są ze stali chromowanej. Prostota obsługi i łatwość czyszczenia. Prawdziwa ozdoba...

  Dostępny
  249 zł
 • 369 zł Dostępny

  Prosto z Włoch! Maszynka do produkcji zdrowego i świeżego makaronu w domowych warunkach. Maszynka do makaronu REGINA wyrabia makaron w pięciu rodzajach: Rigatoni, Bucatini, Maccheroni, Maccheroncini i Fusilli.

  Dostępny
  369 zł
 • 579 zł Niedostępny

  Zestaw do domowej produkcji makaronu składający się z maszynki Atlas 150 oraz dwóch dodatkowych końcówek. Pozwala na robienie aż 5 różnych rodzajów makaronu.

  Niedostępny
  579 zł
 • 699 zł Dostępny

  Zestaw do domowej produkcji makaronu składający się z maszynki Atlas 150 oraz trzech dodatkowych końcówek. Pozwala na robienie aż 6 różnych rodzajów makaronu.

  Dostępny
  699 zł
 • 169 zł Dostępny

  Przekształć swoją maszynkę Atlas 150 w fabrykę makaronu z końcówką Lasagnette Marcato! Twórz idealne, 10mm paski makaronu z łatwością. Wytrzymała, łatwa w montażu i czyszczeniu, idealna dla każdego miłośnika włoskiej kuchni.

  Dostępny
  169 zł
 • 169 zł Dostępny

  Rozbuduj swój zestaw Marcato. Dzięki końcówce Pappardelle do atlas 150 będziesz mógł zrobić makaron o szerokości aż 50mm. Precyzyjne cięcie twojego makaronu na paski 50 mm. Łatwa w montażu i czyszczeniu, idealna do domowego makaronu. Wypróbuj sam w swojej kuchni. 

  Dostępny
  169 zł
 • 169 zł Dostępny

  Końcówka zmieniająca rodzaj produkowanego makaronu. Do Marcato Atlas 150.

  Dostępny
  169 zł
 • 169 zł Dostępny

  Odkryj końcówkę do makaronu Bigoli dla Marcato Atlas 150 - klucz do domowego, grubego makaronu idealnego do bogatych sosów. Łatwa w montażu i użytkowaniu, zapewnia autentyczny smak Włoch w Twojej kuchni. Wytrzymała i łatwa w czyszczeniu, to must-have dla miłośników makaronu.

  Dostępny
  169 zł
 • 169 zł Dostępny

  Odkryj przystawkę Reginette do maszynki Atlas 150 Marcato i ciesz się domowym makaronem karbowanym. Idealna kompatybilność, łatwość użycia i włoska jakość. Doskonała do sosów i past.

  Dostępny
  169 zł
 • 169 zł Dostępny

  Przystawka spaghetti do maszynki Atlas 150 Marcato pozwala tworzyć autentyczne włoskie spaghetti. Prosta w obsłudze, trwała i idealna do domowych przysmaków. Odkryj smak Włoch w swojej kuchni!

  Dostępny
  169 zł
 • 169 zł Dostępny

  Rozszerz możliwości swojej maszynki Marcato Atlas 150 dzięki końcówce Trenette! Precyzyjne cięcie makaronu na paski 3,5 mm. Łatwa w montażu i czyszczeniu, idealna do domowego makaronu.

  Dostępny
  169 zł
 • 239 zł Dostępny

  Przekształć swoją kuchnię w włoską trattorię z przystawką Ravioli do maszynki Marcato Atlas 150. Szybko i łatwo twórz idealne ravioli z ulubionym nadzieniem. Precyzja, łatwość użytkowania i czyszczenia gwarantowane.

  Dostępny
  239 zł
 • 169 zł Dostępny

  Odkryj sekret doskonałych włoskich zup z końcówką Vermicelli do maszynki Atlas 150 od Marcato. Twórz ultracienkie nitki makaronu, które zachwycą każdego. Doskonała jakość, łatwość użycia i czyszczenia.

  Dostępny
  169 zł
Wyświetlone 1 - 19 z 19 przedmiotów
Maszynki ręczne

Co to jest maszynka do makaronu?

Maszynka do makaronu to produkt, który wywodzi się z Włoch. Dzięki niemu możemy oszczędzić sporo pracy, ponieważ nie musimy sami wałkować ciasta na stolnicy i kroić go nożem lub specjalnymi ostrzami do krojenia makaronu. Wystarczy, że kilka razy przepuścimy ciasto przez wałki maszynki, aby rozwałkować je na odpowiednią grubość. Następnie, wystarczy, że przepuścimy ciasto przez maszynkę raz jeszcze - tym razem przez noże, które wykroją odpowiedni krój makaronu. Czyż to nie proste?

 

Czym różnią się poszczególne maszynki do makaronu?

Maszynki można podzielić ze względu na różne czynniki. My dzielimy swoje na maszynki ręczne oraz maszynki elektryczne. Ręczne maszynki do makaronu charakteryzują się widoczną metalową korbką. Maszynki elektryczne w miejscu korbki mają silnik, albo są tak obudowane, że silnik jest w środku i go nie widać. Podstawową różnicą między maszynkami elektrycznymi i ręcznymi jest sposób, w jaki wprawiamy maszynkę w ruch. W zwykłej - to my musimy kręcić korbką. W elektrycznej - silnik robi to za nas. Maszynki ręczne są jednak znacznie tańsze, niż elektryczne.

 

Jaką ręczną maszynkę do makaronu wybrać?

Pośród ręcznych maszynek do makaronu najbardziej godną polecenia jest Marcato Atlas 150. Jest to najlepszy i najbardziej znany model maszynki do makaronu firmy Marcato, przez wielu uważana za najlepszą maszynkę do makaronu na świecie. Dlaczego? Po 1 - precyzja wykonania. Materiały, z których zrobiono Atlasa są najwyższej próby. Po 2 - do Atlasa możemy dobrać wiele akcesoriów. Do dyspozycji mamy aż 12 różnych rodzajów końcówek (w zestawie są 3).  Po 3 - gdy zdecydujemy się, że nie chcemy już kręcić korbką - do Marcato Atlas 150 możemy dokupić silnik PastaDrive.

Chcesz zamówić? Masz pytania?
Zadzwoń do nas!
...lub zostaw swój telefon, oddzwonimy w 15 minut!
Godziny pracy: pn-pt 11-17