Wózek na zakupy 

Wyświetlone 1 - 64 z 64 przedmiotów
Wózek na zakupy

Czym jest wózek na zakupy?

Czy spotkałeś się kiedyś z problemem, że Ty lub ktoś z Twoich bliskich narzeka na ciężar codziennych zakupów? Częste dźwiganie ciężkich torebek, szczególnie tylko w jednej ręce, może niekorzystnie wpływać na nasze zdrowie I kręgosłup. Rozwiązanie tego problemu jest proste. Po co dźwigać torbę, skoro możemy ją ciągnąć? Wózek na zakupy to nic innego jak torba na kółkach! Każdy wózek składa się z torby, kółek I wygodnej rączki, za którą możemy go pchać lub ciągnąć. Nasz kręgosłup jest odciążony, nie musimy więcej się wykrzywiać I siłować z ciężkimi torbami.

Jak wybrać odpowiedni wózek na zakupy?

Gdy wybieramy wózek na zakupy na kółkach warto zwrócić uwagę na kilka czynników. Po pierwsze - pojemność torby. Jak duże zakupy zwykle robimy? Czy wystarczy nam mniejszy, lekki wózek o pojemności 45 litrów, taki jak Gimi ARGO, czy potrzebujemy większego, np 50 czy 55 litrów jak Aurora Praga czy Aurora Milano? Przy wyborze torby warto też zastanowić się jakie produkty oraz w jakich warunkach będziemy przewozić. Niektóre wózki na zakupy mają dodatkową kieszeń termiczną na przewożenie mrożonek czy produktów trzymanych w lodówce - świetnym przykładem będzie wózek Aurora Rio Thermo. Torba na zakupy może być zrobiona z różnego materiału. Jeśli często robimy zakupy gdy pogoda jest nienajlepsza - warto zaopatrzyć się w wózek z wodoodporną torbą. Następnym ważnym czynnikiem przy wyborze wózka na zakupy są kółka. Chodnik po którym chodzimy jest wybrakowany, czasami chodzimy po piachu? Wybierzmy wózek z dużymi kołami - taki jak Aurora Vienna. Na drodze do sklepu jest wiele schodów I krawężników? Najlepiej z tym zadaniem poradzi sobie wózek na zakupy 6 kołowy - np Aurora Verona.

 

Najlepsze wózki na zakupy dla seniorów?

Kupujesz wózek na zakupy dla mamy, babci, a może dla siebie? Przy wyborze wózka na zakupy dla seniorów warto zwrócić również uwagę na wagę wózka. Im lżejszy wózek tym łatwiej go ciągnąć lub wnosić po schodach. Warto również wybrać wózek zakupowy, który sam stoi stabilnie I można go z łatwością popychać I przesuwać. Doskonałym przykładem takich wózków są wózki na zakupy 4 kołowe. Najlepszym wózkiem z czterema kółkami jaki mamy w ofercie jest Gimi Twin.

 

Chcesz zamówić? Masz pytania?
Zadzwoń do nas!
...lub zostaw swój telefon, oddzwonimy w 15 minut!
Godziny pracy: pn-pt 11-17