Informacje

Nowe produkty

Categories

Ostatnie artykuły

Blog Search

Pranie i prasowanie 

Wyświetlone 1 - 40 z 40 przedmiotów
Pranie i prasowanie

Wybór odpowiedniej suszarki na pranie

Kiedy przyjdzie nam wybierać suszarkę na pranie dla siebie lub kogoś bliskiego - warto wtedy zwrócić uwagę na kilka czynników. Pierwszym z nich jest to gdzie będziemy owej suszarki używać. Jeśli mamy duże podwórko i suszymy na dworze - wtedy idealnie zda się suszarka ogrodowa. Jeśli mamy małe mieszkanie, gdzie każdy metr kwadratowy jest na wagę złota - wtedy lepiej sięgnąć po coś bardziej kompaktowego, np wisząca suszarka na pranie albo suszarka na pranie pionowa. Kolejnym parametrem do uwzględnienia jest powierzchnia suszenia. Niektóre suszarki mają jej bardzo dużo, jak np. Betabernini 40 metrów czy Betabernini Family. Niektóre są małe i po zdjęciu zmieszczą się wszędzie, jak na przykład Gimi Pliko.

 

A może by tak.. elektryczna suszarka na pranie?

Co powiesz na to - pranie się uprało, wieszasz je na suszarce w mieszkaniu, przychodzisz za 3 godziny i… pranie jest już suche! Czy to science fiction? Nie! To elektryczna suszarka na pranie Betabernini! Wejdź w XXI wiek z nowoczesną suszarką z elektrycznym nawiewem. Suszarka na pranie Betabernini z nawiewem to produkt kompletny. Jest w pełni funkcjonalną suszarką z wieloma udogodnieniami. Wiatrak wraz z silnikiem możemy doczepiać i odczepiać w zależności od tego czy go potrzebujemy czy nie.

 

A jak wybrać odpowiednią deskę do prasowania?

Przy wyborze deski do prasowania najpierw musimy określić jak często i jak dużo będziemy prasować. Jeśli prasujemy okazyjnie - wystarczy nam prostsza, tańsza deska do prasowania, taka jak na przykład Colombo Super Euro. Jednak jeżeli nasze potrzeby są większe, warto sięgnąć po produkt klasy premium. Takim produktem jest Top House Festival. Jest to deska z dużym blatem, regulacją wysokości, elegancką wysuwaną podstawką na żelazko i wbudowanym rękawnikiem.

Chcesz zamówić? Masz pytania?
Zadzwoń do nas!
...lub zostaw swój telefon, oddzwonimy w 15 minut!
Godziny pracy: pn-pt 11-17