Garnki i rondle

Informacje

Nowe produkty

Categories

Ostatnie artykuły

Blog Search

Garnki i rondle 

Wyświetlone 1 - 14 z 14 przedmiotów
Garnki i rondle

Garnek inny niż wszystkie

Najbardziej popularne garnki na rynku do garnki metalowe. Wiele metali niestety jednak zostawia w przygotowywanym pożywieniu niepożądane cząsteczki, czasem jedzenie przesiąka metalicznym smakiem. Najgorszą sytuacją jest, gdy szkodliwe substancje przedostają się do jedzenia. Kiedyś jednak tak nie było. Pierwotnie człowiek gotował używając kamienia - najbardziej naturalnego materiału! Teraz, mamy szansę, by wrócić do naturalnego gotowania! Nowoczesne włoskie garnki Flonal pokryte są powłoką kamienną wzbogaconą minerałami. Kamienna powłoka jest w 100% bezpieczna. Pozbawiona jest jakichkolwiek metali ciężkich, jedzenie pozostaje w całości z oryginalnym smakiem. Do gotowanych rzeczy nie przedostają się żadne niepożądane cząsteczki.

Stylowy garnek w Twojej kuchni

Nowoczesne kamienne garnki są niesamowicie zdrowe, do tego wyglądają nawet lepiej niż piękne garnki emaliowane! Możesz dodać swojej kuchni szyku sprawując sobie zestaw garnków kamiennych. Poczuj niesamowity włoski klimat I w 100% naturalny smak potraw gotując na kamiennych powłokach. Włoskie garnki firmy Flonal świetnie wyglądają, mają rączki z bezpiecznego tworzywa, dzięki czemu nie grzeją się. Zaimponuj swoim znajomym! Najładniejszy garnek firmy Flonal to według nas Garnek Flonal Pietra Viva.

Naturalne gotowanie? Teraz to możliwe

Gotowanie na kamieniu to najbardziej naturalny sposób podgrzewania potraf. Garnki Flonal wyposażone są w 2 rodzaje powłok. Magma Tech oraz Magma Tech Plus. Obie zrobione są z kamienia wzbogaconego minerałami, a korpus garnka jest aluminiowy, dzięki czemu nie może się potłuc. Powłoki przystosowane są do gotowania I smażenia beztłuszczowego - jeśli cenisz sobie zdrowe przyrządzanie potraw. Magma Tech Plus różni się tym od zwykłej powłoki Magma Tech, że jest o 35% trwalsza, co pozwala nam na bezpieczne skrobanie metalowymi sztućcami - nasza powłoka nie zostanie uszkodzona. Nie jest to żadna sztuczka pokroju ‘telezakupów’, lecz opatentowany przez włoską firmę Flonal rodzaj powłoki, specjalnie utwardzanej minerałami. Garnki z powłoką Magma Tech Plus to na przykład Garnek Flonal Dura Induction.

A co, gdy potrzebne mi garnki na indukcję?

Potrzebujesz garnki na indukcję? Żaden problem. Flonal zadbał I o tych klientów. Dzięki zastosowaniu innowacyjnej metody wytwarzania kamienne  garnki indukcyjne Flonal bardzo szybko się nagrzewają zachowując wszelkie właściwości normalnego garnka. Możemy ich używać zarówno na kuchniach indukcyjnych jak  I gazowych I wszystkich innych. Doskonałym przykładem kamiennego garnka indukcyjnego jest Flonal Dura Induction. Dodatkowo kupując go otrzymujemy w cenie szklaną pokrywkę idealnie dopasowaną do garnka!

Chcesz zamówić? Masz pytania?
Zadzwoń do nas!
...lub zostaw swój telefon, oddzwonimy w 15 minut!
Godziny pracy: pn-pt 11-17