Patelnie 

Wyświetlone 1 - 18 z 18 przedmiotów
Patelnie

Czym różni się patelnia kamienna od tradycyjnej?

Jeśli nie miałeś nigdy w kuchni patelni kamiennej - szczerze polecamy dać jej szansę. Patelnie tradycyjne potrafią być bardzo użyteczne, szybko się nagrzewać i nawet nie przywierać. Jednak patelnia kamienna to krok dalej. Dzięki kamiennej powłoce dostajemy produkt, który wyznacza nową jakość w Twojej kuchni. Patelnia kamienna nagrzewa się błyskawicznie. Smażone jedzenie nie przywiera, nie przypala się. Możemy smażyć całkowicie bez tłuszczu i nadal widzieć niesamowite efekty. A co najprzyjemniejsze - patelnie kamienne myją się jak żadne inne. Wystarczy kilka ruchów - brud odchodzi jakby nigdy go tam nie było!

Powłoka nieprzywierająca czy powłoka odporna na zarysowania?

W internecie można znaleźć różne patelnie. Jedne mają powłokę, do której nie przywiera jedzenie. Jedne mają powłokę odporną na zarysowania - ale czy to naprawdę działa? Nasze patelnie kamienne mają 2 rodzaje powierzchni - Magma Tech oraz Magma Tech Plus. Ta pierwsza - to powłoka pokryta kamienną warstwą z minerałami, która powoduje, że jedzenie nie przywiera do patelni, możemy smażyć bez użycia żadnego tłuszczu. Czyż to nie wygodne? Z Magma Tech Plus jest tylko lepiej. Ma ona wszystkie zalety Magma Tech, ale dodatkowo jest odporna na zarysowania. Wreszcie możesz używać metalowych sztućców na swojej patelni!

Jak wybrać swoją patelnie kamienną?

Przy wyborze patelni warto zwrócić uwagę na kilka kwestii. Najbardziej podstawową kwestią jest rodzaj kuchenki, na której będziemy smażyć. Jeśli mamy kuchnię tradycyjną, możemy wybrać patelnie takie jak Pietra Lavica, ale też wszystkie droższe modele, nawet te Premium. Jeśli używamy kuchenki indukcyjnej, tutaj potrzebna jest co najmniej patelnia Monolite. Kolejnym bardzo ważnym czynnikiem jest rozmiar. Smażymy tylko dla siebie, czy dla rodziny? W naszej ofercie mamy patelnie w wymiarach już od 20, aż do 32 cm. Parametrem, który powinniśmy koniecznie rozpatrzeć jest również powłoka. Czy wystarczy nam zwykła, nieprzywierająca powłoka? Czy wolimy sięgnąć po patelnie Premium z super wytrzymałą powłoką odporną na zarysowania? Jeśli wolimy Premium - trzeba kupić patelnię kamienną Flonal Dura!

Chcesz zamówić? Masz pytania?
Zadzwoń do nas!
...lub zostaw swój telefon, oddzwonimy w 15 minut!
Godziny pracy: pn-pt 11-17