Deski do prasowania 

Wyświetlone 1 - 16 z 16 przedmiotów
Deski do prasowania

Czym charakteryzuje się dobra deska do prasowania?

Standardowe deski do prasowania wykonane są z płyty wiórowej lub paździerzowej. Rozwiązanie to w dzisiejszych czasach jest trochę przestarzałe. Nowoczesne deski do prasowania powinny być wykonane z materiału, który pozwoli na prasowanie parą. Takim rozwiązaniem jest ocynkowana I malowana proszkowo siatka metalowa owleczona gąbkowym pokrowcem, zastosowana np w Top House Festival. Kolejnym czynnikiem, na który warto zwrócić uwagę są antypoślizgowe nóżki. Bez tego elementu prasowanie na śliskich powierzchniach staje się problematyczne.

 

Regulowana deska do prasowania - czy warto?

Wiele desek do prasowania ma dodatkową regulację wysokości. Naszym zdaniem - jest to standard dla deski wysokiej jakości. Nawet, gdy z deski korzysta tylko jedna osoba, w zależności od tego co prasujemy czasem wygodniej jest nam podnieść lub opuścić trochę blat.

 

Deska do prasowania z dodatkowymi funkcjami

Wiele nowoczesnych lepszych desek do prasowania ma atuty, które ułatwiają nam żmudny obowiązek prasowania. Dobrym przykładem jest rękawnik, specjalna dodatkowa część blatu przemyślana do prasowania rękawów. W taki rękawnik wyposażona jest deska Top House Festival. Nowoczesna deska do prasowania często wyposażona jest w podstawkę na żelazko lub stację parową. Niezmiernie ułatwia do korzystanie z deski. Doskonałym przykładem jest deska do prasowania z wysuwaną podstawką - Top House Domino. W standardowej desce musimy zwracać uwagę na to, by żelazko stało pionowo lub leżało na podstawce. Są jednak deski, które mają specjalną strefę niepalną, na której możemy położyć żelazko na płasko I nic się nie stanie. Ciekawa tego typu deska do prasowania to Top House Rugby.

Chcesz zamówić? Masz pytania?
Zadzwoń do nas!
...lub zostaw swój telefon, oddzwonimy w 15 minut!
Godziny pracy: pn-pt 11-17