Maszynki do makaronu 

Wyświetlone 1 - 21 z 21 przedmiotów
Maszynki do makaronu

Jaka powinna być idealna maszynka do makaronu?

Chcesz zacząć produkcję domowego makaronu? Pierwszym krokiem będzie zakup odpowiedniej maszynki do makaronu. Na co zwrócić uwagę przy jej wyborze? Bardzo ważną cechą przy wybieraniu rzeczy, które mają kontakt z jedzeniem jest jakość wykonania. Musimy zwrócić uwagę czy maszynka zrobiona jest z odpowiednich materiałów, czy pozbawiona jest metali ciężkich I szansy na ich dostawanie się do jedzenia. Kolejnym atutem, który może przekonać nas do zakupu jest jakie rodzaje I ile rodzajów makaronów wyrabia maszynka do robienia makaronu. Jeśli w standardzie nie wyrabia naszego ulubionego makaronu - warto zwrócić uwagę na akcesoria dodatkowe, które zapewnią nam pożądany krój makaronu.

 

Maszynka do makaronu Marcato to najlepsza maszynka na rynku

Wielu klientów na całym świecie docenia te maszynki. Co jest w nich jednak takiego wyjątkowego? Od prawie 100 lat Włoska firma Marcato dba o podniebienia swoich klientów produkując niezwykłej maszynki do makaronu. Cechują się nie tylko doskonałą jakością wykonania. Są zrobione z materiałów, które zapewniają 100% bezpieczeństwa w kontakcie z jedzeniem. Wałki do cięcia zrobione są z anodowanego stopu aluminium oraz polimerowej żywicy. Dzięki temu maszynka do produkcji makaronu nie zostawia żadnych niepożądanych cząsteczek w jedzeniu. Dodatkową unikalną cechą jest dodatkowe “dziurkowanie” makaronu. Wałki do cięcia tworzą pory, dzięki którym makaron łatwiej wchłania aromaty, sosy I przyprawy. Najlepszą maszynką do domowych zastosowań jest bez wątpienia Marcato Atlas 150.

Czy używanie maszynki do makaronu to wysiłek?

Ręczna maszynka do makaronu nie powinna sprawić nikomu problemu, jeśli chodzi o wysiłek potrzebny jej używania. Jeśli mimo wszystko chcesz oszczędzić sił I oddać się czystej wygodzie - możesz skorzystać z czegoś specjalnego. Silnik do maszynki do makaronu to doskonały przykład jak jeszcze bardziej można usprawnić swoje życie. Możesz skorzystać z silników doczepianych do ręcznych maszynek do makaronu - takich jak Pastadrive do maszynki Atlas 150, albo kupić specjalną, w pełni elektryczną maszynkę taką jak Marcato Pasta Fresca.

 

Chcesz zamówić? Masz pytania?
Zadzwoń do nas!
...lub zostaw swój telefon, oddzwonimy w 15 minut!
Godziny pracy: pn-pt 11-17