Maszynki do makaronu 

 • 309 zł Dostępny

      wysokiej jakości stal nierdzewna     różne rodzaje makaronu     antypoślizgowe gumowe podstawki     stylowy chromowany design     10 stopniowa regulacja ciasta     10 letnia gwarancja

  Dostępny
  309 zł
 • 279 zł Niedostępny

  Prosto z Włoch! Maszynka do produkcji zdrowego i świeżego makaronu w domowych warunkach. Służy też do wyrabiania ciasta bezglutenowego. Maszynka do makaronu AMPIA 150 wyrabia makaron w trzech rodzajach: lasagne, fettuccine 6 mm i kluski/makaron 1,5 mm.

  Niedostępny
  279 zł
 • 349 zł Niedostępny

  Prosto z Włoch! Maszynka do produkcji zdrowego i świeżego makaronu w domowych warunkach. Służy też do wyrabiania ciasta bezglutenowego. Maszynka do makaronu ATLAS 180 wyrabia makaron w trzech rodzajach: lasagne, fettuccine 6 mm i kluski/makaron 1,5 mm.

  Niedostępny
  349 zł
 • 249 zł Dostępny

  Maszynka ze stali nierdzewnej do wałkowania świeżego i zdrowego ciasta na lasagne, faworki… 10 stopniowa regulacja grubości ciasta w zakresie od 0,6 do 4,8 mm. Rolki wykonane zostały z anodowanego stopu aluminium (nie uwalniają metali ciężkich). Korpus i akcesoria wykonane są ze stali chromowanej. Prostota obsługi i łatwość czyszczenia. Prawdziwa ozdoba...

  Dostępny
  249 zł
 • 169 zł Niedostępny

  Rozszerz możliwości swojej maszynki Marcato Atlas 150 dzięki końcówce Capellini Marcato! Precyzyjne cięcie makaronu na nitki  1 mm. Łatwa w montażu i czyszczeniu, idealna do twojej maszynki do makaronu Atlas 150 do domowego makaronu.

  Niedostępny
  169 zł
 • 169 zł Dostępny

  Przekształć swoją maszynkę Atlas 150 w fabrykę makaronu z końcówką Lasagnette Marcato! Twórz idealne, 10mm paski makaronu z łatwością. Wytrzymała, łatwa w montażu i czyszczeniu, idealna dla każdego miłośnika włoskiej kuchni.

  Dostępny
  169 zł
 • 169 zł Niedostępny

  Nowa wymienna końcówka Mafaldine do maszynki Marcato Atlas 150! Twórz domowe karbowany makaron w unikatowym kształcie 8mm. Idealne dopasowanie, łatwość montażu i czyszczenia. Odkryj nowy wymiar makaronowych dań w karbowanym wydaniu!

  Niedostępny
  169 zł
 • 169 zł Niedostępny

  Rozbuduj swój zestaw Marcato. Dzięki końcówce Pappardelle do atlas 150 będziesz mógł zrobić makaron o szerokości aż 50mm. Precyzyjne cięcie twojego makaronu na paski 50 mm. Łatwa w montażu i czyszczeniu, idealna do domowego makaronu. Wypróbuj sam w swojej kuchni. 

  Niedostępny
  169 zł
 • 369 zł Niedostępny

  Prosto z Włoch! Maszynka do produkcji zdrowego i świeżego makaronu w domowych warunkach. Maszynka do makaronu REGINA wyrabia makaron w pięciu rodzajach: Rigatoni, Bucatini, Maccheroni, Maccheroncini i Fusilli.

  Niedostępny
  369 zł
 • 179 zł Dostępny

  Suszarka do makaronu włoskiej firmy Marcato. Pozwala na suszenie aż 2kg makaronu jednocześnie.

  Dostępny
  179 zł
 • 579 zł Niedostępny

  Zestaw do domowej produkcji makaronu składający się z maszynki Atlas 150 oraz dwóch dodatkowych końcówek. Pozwala na robienie aż 5 różnych rodzajów makaronu.

  Niedostępny
  579 zł
 • 699 zł Niedostępny

  Zestaw do domowej produkcji makaronu składający się z maszynki Atlas 150 oraz trzech dodatkowych końcówek. Pozwala na robienie aż 6 różnych rodzajów makaronu.

  Niedostępny
  699 zł
 • 729 zł Niedostępny

      wysokiej jakości stal nierdzewna     różne rodzaje makaronu     antypoślizgowe gumowe podstawki     stylowy chromowany design     10 stopniowa regulacja ciasta     10 letnia gwarancja     W zestawie - Silnik, Maszynka, Przystawka 3 rodzaje makaronu

  Niedostępny
  729 zł
 • 1 499 zł Niedostępny

      wyrabia ciasto na makaron, pizzę, chleb lub ciasteczka!     3 końcówki do krojenia różnych rodzajów makaronu     silnik dzięki któremu wszystko dzieje się samo!     10 letnia gwarancja

  Niedostępny
  1 499 zł
 • 169 zł Dostępny

  Odkryj końcówkę do makaronu Bigoli dla Marcato Atlas 150 - klucz do domowego, grubego makaronu idealnego do bogatych sosów. Łatwa w montażu i użytkowaniu, zapewnia autentyczny smak Włoch w Twojej kuchni. Wytrzymała i łatwa w czyszczeniu, to must-have dla miłośników makaronu.

  Dostępny
  169 zł
 • 169 zł Niedostępny

  Odkryj smak włoskiej kuchni z końcówką Linguine do maszynki Marcato Atlas 150. Idealna do zup i past, pozwala na łatwe przygotowanie makaronu o szer. 3mm. Must-have dla każdego kulinarnego entuzjasty.

  Niedostępny
  169 zł
 • 169 zł Dostępny

  Odkryj przystawkę Reginette do maszynki Atlas 150 Marcato i ciesz się domowym makaronem karbowanym. Idealna kompatybilność, łatwość użycia i włoska jakość. Doskonała do sosów i past.

  Dostępny
  169 zł
 • 169 zł Dostępny

  Przystawka spaghetti do maszynki Atlas 150 Marcato pozwala tworzyć autentyczne włoskie spaghetti. Prosta w obsłudze, trwała i idealna do domowych przysmaków. Odkryj smak Włoch w swojej kuchni!

  Dostępny
  169 zł
 • 169 zł Niedostępny

  Nowa wymienna końcówka Spaghetti Chitarra do maszynki Marcato Atlas 150! Twórz domowe spaghetti w unikatowym kształcie kwadratowych pasków. Idealne dopasowanie, łatwość montażu i czyszczenia. Odkryj nowy wymiar makaronowych dań!

  Niedostępny
  169 zł
 • 169 zł Dostępny

  Rozszerz możliwości swojej maszynki Marcato Atlas 150 dzięki końcówce Trenette! Precyzyjne cięcie makaronu na paski 3,5 mm. Łatwa w montażu i czyszczeniu, idealna do domowego makaronu.

  Dostępny
  169 zł
 • 239 zł Dostępny

  Przekształć swoją kuchnię w włoską trattorię z przystawką Ravioli do maszynki Marcato Atlas 150. Szybko i łatwo twórz idealne ravioli z ulubionym nadzieniem. Precyzja, łatwość użytkowania i czyszczenia gwarantowane.

  Dostępny
  239 zł
 • 499 zł Niedostępny

  Silnik PastaDrive od Marcato – ulepsz swoje doznania kulinarne! Ten wygodny dodatek do maszynek Marcato Atlas, Ampia i Mulino znacznie ułatwia przygotowanie makaronu. Kompatybilny, łatwy w obsłudze silnik oferuje dwa tryby pracy, zapewniając efektywność i komfort. Pożegnaj się z męczącym kręceniem i ciesz się szybką produkcją makaronu, mając wolne ręce do...

  Niedostępny
  499 zł
 • 209 zł Niedostępny
 • 169 zł Dostępny
  Nowy

  Odkryj sekret doskonałych włoskich zup z końcówką Vermicelli do maszynki Atlas 150 od Marcato. Twórz ultracienkie nitki makaronu, które zachwycą każdego. Doskonała jakość, łatwość użycia i czyszczenia.

  Dostępny
  169 zł
Wyświetlone 1 - 26 z 26 przedmiotów
Maszynki do makaronu

Jaka powinna być idealna maszynka do makaronu?

Chcesz zacząć produkcję domowego makaronu? Pierwszym krokiem będzie zakup odpowiedniej maszynki do makaronu. Na co zwrócić uwagę przy jej wyborze? Bardzo ważną cechą przy wybieraniu rzeczy, które mają kontakt z jedzeniem jest jakość wykonania. Musimy zwrócić uwagę czy maszynka zrobiona jest z odpowiednich materiałów, czy pozbawiona jest metali ciężkich I szansy na ich dostawanie się do jedzenia. Kolejnym atutem, który może przekonać nas do zakupu jest jakie rodzaje I ile rodzajów makaronów wyrabia maszynka do robienia makaronu. Jeśli w standardzie nie wyrabia naszego ulubionego makaronu - warto zwrócić uwagę na akcesoria dodatkowe, które zapewnią nam pożądany krój makaronu.

 

Maszynka do makaronu Marcato to najlepsza maszynka na rynku

Wielu klientów na całym świecie docenia te maszynki. Co jest w nich jednak takiego wyjątkowego? Od prawie 100 lat Włoska firma Marcato dba o podniebienia swoich klientów produkując niezwykłej maszynki do makaronu. Cechują się nie tylko doskonałą jakością wykonania. Są zrobione z materiałów, które zapewniają 100% bezpieczeństwa w kontakcie z jedzeniem. Wałki do cięcia zrobione są z anodowanego stopu aluminium oraz polimerowej żywicy. Dzięki temu maszynka do produkcji makaronu nie zostawia żadnych niepożądanych cząsteczek w jedzeniu. Dodatkową unikalną cechą jest dodatkowe “dziurkowanie” makaronu. Wałki do cięcia tworzą pory, dzięki którym makaron łatwiej wchłania aromaty, sosy I przyprawy. Najlepszą maszynką do domowych zastosowań jest bez wątpienia Marcato Atlas 150.

Czy używanie maszynki do makaronu to wysiłek?

Ręczna maszynka do makaronu nie powinna sprawić nikomu problemu, jeśli chodzi o wysiłek potrzebny jej używania. Jeśli mimo wszystko chcesz oszczędzić sił I oddać się czystej wygodzie - możesz skorzystać z czegoś specjalnego. Silnik do maszynki do makaronu to doskonały przykład jak jeszcze bardziej można usprawnić swoje życie. Możesz skorzystać z silników doczepianych do ręcznych maszynek do makaronu - takich jak Silnik PastaDrive, albo kupić specjalną, w pełni elektryczną maszynkę taką jak Marcato AtlasMotor. Jeśli interesuje Cię maszynka z silnikiem oraz możliwością wyrabiania ciasta sprawdz Maszynka PastaFresca

 

Chcesz zamówić? Masz pytania?
Zadzwoń do nas!
...lub zostaw swój telefon, oddzwonimy w 15 minut!
Godziny pracy: pn-pt 11-17