Maszynki do makaronu 

 • 568 zł 599 zł Dostępny
  PROMOCJA!

      wysokiej jakości stal nierdzewna     różne rodzaje makaronu     antypoślizgowe gumowe podstawki     stylowy chromowany design     10 stopniowa regulacja ciasta     10 letnia gwarancja

  Dostępny
  568 zł 599 zł
 • 229 zł Dostępny

  Prosto z Włoch! Maszynka do produkcji zdrowego i świeżego makaronu w domowych warunkach. Służy też do wyrabiania ciasta bezglutenowego. Maszynka do makaronu AMPIA 150 wyrabia makaron w trzech rodzajach: lasagne, fettuccine 6 mm i kluski/makaron 1,5 mm.

  Dostępny
  229 zł
 • 1 148 zł 1 199 zł Dostępny
  PROMOCJA!

      wyrabia ciasto na makaron, pizzę, chleb lub ciasteczka!     3 końcówki do krojenia różnych rodzajów makaronu     silnik dzięki któremu wszystko dzieje się samo!     10 letnia gwarancja

  Dostępny
  1 148 zł 1 199 zł
 • 299 zł Dostępny

  Maszynka ze stali nierdzewnej do wałkowania świeżego i zdrowego ciasta na lasagne, faworki… 10 stopniowa regulacja grubości ciasta w zakresie od 0,6 do 4,8 mm. Rolki wykonane zostały z anodowanego stopu aluminium (nie uwalniają metali ciężkich). Korpus i akcesoria wykonane są ze stali chromowanej. Prostota obsługi i łatwość czyszczenia. Prawdziwa ozdoba...

  Dostępny
  299 zł
 • 259 zł Dostępny

  Prosto z Włoch! Maszynka do produkcji zdrowego i świeżego makaronu w domowych warunkach. Maszynka do makaronu REGINA wyrabia makaron w pięciu rodzajach: Rigatoni, Bucatini, Maccheroni, Maccheroncini i Fusilli.

  Dostępny
  259 zł
 • 119 zł Dostępny

  Końcówka zmieniająca rodzaj produkowanego makaronu. Do Marcato Atlas 150.

  Dostępny
  119 zł
 • 549 zł Dostępny

  Zestaw do domowej produkcji makaronu składający się z maszynki Atlas 150 oraz dwóch dodatkowych końcówek. Pozwala na robienie aż 5 różnych rodzajów makaronu.

  Dostępny
  549 zł
 • 119 zł Dostępny

  Końcówka zmieniająca rodzaj produkowanego makaronu. Do Marcato Atlas 150.

  Dostępny
  119 zł
 • 129 zł 149 zł Dostępny
  PROMOCJA!

  Suszarka do makaronu włoskiej firmy Marcato. Pozwala na suszenie aż 2kg makaronu jednocześnie.

  Dostępny
  129 zł 149 zł
 • 639 zł Dostępny

  Zestaw do domowej produkcji makaronu składający się z maszynki Atlas 150 oraz trzech dodatkowych końcówek. Pozwala na robienie aż 6 różnych rodzajów makaronu.

  Dostępny
  639 zł
Wyświetlone 1 - 10 z 10 przedmiotów
Maszynki do makaronu

Jaka powinna być idealna maszynka do makaronu?

Chcesz zacząć produkcję domowego makaronu? Pierwszym krokiem będzie zakup odpowiedniej maszynki do makaronu. Na co zwrócić uwagę przy jej wyborze? Bardzo ważną cechą przy wybieraniu rzeczy, które mają kontakt z jedzeniem jest jakość wykonania. Musimy zwrócić uwagę czy maszynka zrobiona jest z odpowiednich materiałów, czy pozbawiona jest metali ciężkich I szansy na ich dostawanie się do jedzenia. Kolejnym atutem, który może przekonać nas do zakupu jest jakie rodzaje I ile rodzajów makaronów wyrabia maszynka do robienia makaronu. Jeśli w standardzie nie wyrabia naszego ulubionego makaronu - warto zwrócić uwagę na akcesoria dodatkowe, które zapewnią nam pożądany krój makaronu.

 

Maszynka do makaronu Marcato to najlepsza maszynka na rynku

Wielu klientów na całym świecie docenia te maszynki. Co jest w nich jednak takiego wyjątkowego? Od prawie 100 lat Włoska firma Marcato dba o podniebienia swoich klientów produkując niezwykłej maszynki do makaronu. Cechują się nie tylko doskonałą jakością wykonania. Są zrobione z materiałów, które zapewniają 100% bezpieczeństwa w kontakcie z jedzeniem. Wałki do cięcia zrobione są z anodowanego stopu aluminium oraz polimerowej żywicy. Dzięki temu maszynka do produkcji makaronu nie zostawia żadnych niepożądanych cząsteczek w jedzeniu. Dodatkową unikalną cechą jest dodatkowe “dziurkowanie” makaronu. Wałki do cięcia tworzą pory, dzięki którym makaron łatwiej wchłania aromaty, sosy I przyprawy. Najlepszą maszynką do domowych zastosowań jest bez wątpienia Marcato Atlas 150.

Czy używanie maszynki do makaronu to wysiłek?

Ręczna maszynka do makaronu nie powinna sprawić nikomu problemu, jeśli chodzi o wysiłek potrzebny jej używania. Jeśli mimo wszystko chcesz oszczędzić sił I oddać się czystej wygodzie - możesz skorzystać z czegoś specjalnego. Silnik do maszynki do makaronu to doskonały przykład jak jeszcze bardziej można usprawnić swoje życie. Możesz skorzystać z silników doczepianych do ręcznych maszynek do makaronu - takich jak Pastadrive do maszynki Atlas 150, albo kupić specjalną, w pełni elektryczną maszynkę taką jak Marcato Pasta Fresca.

 

Chcesz zamówić? Masz pytania?
Zadzwoń do nas!
...lub zostaw swój telefon, oddzwonimy w 15 minut!
Godziny pracy: pn-pt 11-17