Informacje

Nowe produkty

Categories

Ostatnie artykuły

Blog Search

Mopy 

Wyświetlone 1 - 6 z 6 przedmiotów
Mopy

Mop płaski czy mop obrotowy?

Gdy wybieramy odpowiedni mop dla siebie lub kogoś z rodziny warto zastanowić się jaki rodzaj mopa wybrać. Przykładowo, gdy w domu jest dużo powierzchni z paneli ze względu na specyficzną metodę mopowania warto wybrać mop płaski. Gdy w domu mamy dużo trudno dostępnych miejsc, zakrzywionych powierzchni, mop płaski może nie zdać egzaminu. Z pomocą przychodzi mop obrotowy. Dzięki okrągłej strukturze wkładu oraz budowie sznurkowej, mop obrotowy potrafi docierać w miejsca niedostępne dla zwykłego mopa płaskiego. Nasz najlepszy mop obrotowy to Apex Espresso 360.

 

Wiadro? Wirówka? Jak wyżymać mop płaski lub mop obrotowy?

Podczas mopowania ważną czynnością jest wyżymanie. W dużym domu, gdzie mamy dużo powierzchni do mopowania nieodzowne wydaje się wiadro, w którym będziemy trzymać wodę i do którego możemy go wyżymać. W małych mieszkaniach, gdzie np jedyną powierzchnią do mopowania są kafelki w łazience - wiadro jest nam w zupełności zbędne, możemy więc sięgnąć po mop płaski.W sytuacji, w której decydujemy się na mop z jakimś sprytnym sposobem wyżymania warto sięgnąć po mop obrotowy. Łatwość odprowadzania wody z mopa jest niezwykle wygodna. Niektóre mopy płaskie również mają specjalne systemy do wyżymania wody, np Mop Apex Squizzo Classic.

 

Jak czyścić mop obrotowy?

Wkłady z mikrofibry po pewnym czasie będą już brudne. Co w takiej sytuacji? Bez problemu możemy zdjąć wkład z mopa i uprać go w pralce. Gdy wkład jest już naprawdę brudny i najwyższa pora go wymienić, potrzeba sięgnąć do Owcy po kolejny wkład, np Wkład do mopa Apex Squizzo. Nasze włoskie mopy firmy Apex mają łatwy system wymiany wkładów. Nie musisz martwić się, że sobie nie poradzisz. Najwyżej pomożemy :).

Chcesz zamówić? Masz pytania?
Zadzwoń do nas!
...lub zostaw swój telefon, oddzwonimy w 15 minut!
Godziny pracy: pn-pt 11-17