Informacje

Nowe produkty

Categories

Ostatnie artykuły

Blog Search

Kuchnia 

Wyświetlone 1 - 52 z 52 przedmiotów
Kuchnia

A może by tak.. kamienną patelnię?

Jeśli jeszcze nie masz kamiennej patelni w swojej kuchni to prawdopodobnie nie wiesz co tracisz. Czy miałeś kiedyś dość szorowania starych teflonowych lub emaliowanych patelni? My znamy ten ból. Na szczęście już nigdy więcej nie musimy o nim myśleć. Dlaczego? Patelnie kamienne to rewolucja w świecie smażenia. Kamień myje się błyskawicznie, jeszcze szybciej się nagrzewa, a smażone jedzenie nie przypala się. W przeciwieństwie do patelni teflonowych na patelniach kamiennych można smażyć bez tłuszczu. Możesz przygotować swoje ulubione jedzenie jeszcze zdrowiej! Sięgnij po naszą patelnię premium - Flonal Dura i ciesz się możliwościami jakie daje posiadanie kamiennej patelni.

 

Czy kamienne garnki się tłuką?

Wiele osób pyta nas czy używanie kamiennej zastawy stołowej jest bezpieczne, czy garnki lub patelnie mogę się stłuc gdy upadną na podłogę. Produkty, które sprzedajemy, włoskiej firmy Flonal, wykonane zgodnie z najwyższym europejskim standardem. W środku garnka znajduje się aluminiowy rdzeń - zapobiega to sytuacji, w której garnek mógłby się stłuc. Jest więc w 100% bezpieczny. W przypadku upadków kamienne naczynia mogą ewentualnie się odkształcić - jak każdy metalowy przedmiot, który upadnie. Daj rozpieścić się w swojej kuchni i kup garnek kamienny Flonal Dura!

 

Akcesoria kuchenne najwyższej próby

W naszym asortymencie mamy różne włoskie artykuły kuchenne, które są nie tylko użyteczne, ale również piękne. Wystarczy spojrzeć na Przesiewacz Marcato - jest to produkt, którego znajomi pozazdroszczą nam w naszej kuchni. Podobnie jest, jeśli chodzi o maszynkę do ciasteczek Marcato Biscuits. Nie dość, że wygląda cudownie, to jeszcze wyrabia 20 różnych rodzajów ciastek! Wszystko zwieńczone jest aż 10 letnią gwarancją! Czego chcieć więcej?

Chcesz zamówić? Masz pytania?
Zadzwoń do nas!
...lub zostaw swój telefon, oddzwonimy w 15 minut!
Godziny pracy: pn-pt 11-17