Bardzo pojemna suszarka aluminiowa - aż 40 metrów bieżących prania! Konstrukcja na kółkach nie zabiera dużo miejsca mimo swojej pojemności ze względu na rozkładane ramiona i dodatkowe piętro suszenia.
Produkt chwilowo niedostępny
Ostatnia sztuka!
Data dostępności:
Betabernini 40 metrów - jak sama nazwa wskazuje, jest suszarką o bardzo dużej pojemności 40 m. b. Jest to suszarka o największej pojemności wśród suszarek tej firmy. Stworzona dla rodzin. Jej dodatkowe piętro u dołu jak i rozkładane ramiona pozwalają na pomieszczenie ogromnej ilości prania.
Suszarka jest w całości aluminiowa, dzięki czemu bez problemu możemy suszyć ubrania na dworze nie martwiąc się o korozję. Suszarka świetnie nadaje się do mieszkania - zajmuje tyle samo miejsca ile zwykłe standardowe suszarki. U dołu konstrukcji są kółka, dzięki czemu bez problemu możemy nią manewrować nie martwiąc się o porysowanie podłogi.

| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 2.3 kg |
| Pojemność | 2 prania |
| Maksymalne obciążenie | 25 kg |
| Stelaż | Aluminiowy |
| Gwarancja Producenta | 2 lata |
| Kraj pochodzenia | Włochy |
| Suma długości prętów | 40m |
| Wymiary blatu | 107x55cm |
| Marka | 124 / 160 / 100 cm |
| Maksymalny zasięg roboczy w pozycji rozłożonej/rozsuniętej | 135 / 55 / 7 cm |
Włoski stojak do segregacji śmieci firmy Artex....
175 zł
Stojak na worki do segregacji śmieci. Stojak z...
129 zł
Niesamowita i nie droga deska Włoskiej firmy...
519 zł
Stalowa deska do prasowania z regulowaną...
119 zł
30 zł
Wysokiej jakości deska do prasowania włoskiej...
619 zł
Rozsuwana suszarki firmy Gimi, możliwość...
89 zł
Mop Apex ze spryskiwaczem Mop Apex ze...
99 zł
Suszarka wykonana z wysokiej jakości aluminium....
209 zł
Zestaw sprzątający - obrotowy mop + wiadro do...
119 zł
wszystko ok
wszystko ok