Lekki wózek na zakupy Verona Thermo marki Carelle z aluminiowym stelażem i potrójnymi kołami na schody. Wyposażony w pojemną torbę 60L z komorą termiczną 8L, ergonomiczną rączkę z gąbką oraz liczne kieszenie na drobiazgi. Stabilny, wygodny i idealny na codzienne zakupy.
Ostatnia sztuka!
Data dostępności:
| Wysokość | 101 cm |
| Szerokość (dłuższy bok) | 54 cm |
| Głębokość (krótszy bok) | 45 cm |
| Wymiary torby | 55x25x35 cm |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 2,4kg |
| Pojemność | 60l |
| Maksymalne obciążenie | 30kg |
| Rozmiar kół | 21 cm |
| Kolor | Czarny |
| Cechy dodatkowe | na dwóch kółkach |
| Ergonomiczna rączka | Tak |
| Rodzaj zamknięcia | Troczek |
| Materiał dominujący | Poliester |
| Model | Verona Thermo |
| Kieszeń termiczna | Tak |
| Stelaż | Aluminiowy |
| Dodatkowa kieszeń | Tak |
| Gwarancja Producenta | 2 lata |
| Wzór dominujący | bez wzoru |
| Stan | Nowy |
| Płeć | Produkt uniseks |
| VAT | 23% |
| Liczba komór | 2 |
| Liczba kieszeni | 2 |
| Rodzaj | Wózek na zakupy |
| Kolekcja | Carelle |