| Wysokość | 102 cm |
| Szerokość (dłuższy bok) | 46 cm |
| Głębokość (krótszy bok) | 42 cm |
| Wymiary torby | 54x34x20 cm |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 2.1kg |
| Pojemność | 45l |
| Maksymalne obciążenie | 25kg |
| Rozmiar kół | 21 cm |
| Kolor | Granatowy |
| Cechy dodatkowe | na dwóch kółkach |
| Ergonomiczna rączka | Tak |
| Rodzaj zamknięcia | Troczek |
| Materiał dominujący | Poliester |
| Model | Portofino Thermo |
| Kieszeń termiczna | Tak |
| Stelaż | Aluminiowy |
| Dodatkowa kieszeń | Tak |
| Gwarancja Producenta | 2 lata |
| Wzór dominujący | bez wzoru |
| Stan | Nowy |
| Płeć | Produkt uniseks |
| VAT | 23% |
| Liczba komór | 2 |
| Liczba kieszeni | 2 |
| Rodzaj | Wózek na zakupy |
| Kolekcja | Carelle |